Pirmasis kreditas nemokamas

Nemažai kredito teikėjų siūlo kampaniją „pirmasis nemokamas kreditas“. Kas tai yra ir kaip jis veikia? Tai labai paprasta: jei pritrūksta pinigų, skolinatės juos iš kredito bendrovės ir grąžinate be palūkanų. Kitaip tariant, jūs nieko neprarandate. Kad ir kokią sumą jūs skolintumėtės, tai turite grąžinti: ji neaugs, nedidės ir nebus imami jokie paslėpti mokesčiai.

 

Žinoma, atminkite, kad pirmas kreditas yra nemokamas tik tiems žmonėms, kurie anksčiau neėmė kredito. Taigi, jei jau pasinaudojote konkretaus kredito teikėjo paslaugomis, negalėsite pasinaudoti šia lengvata. Bet jei ne, nedvejodami ja pasinaudokite, nes nieko neprarasite!

 

Be jokios abejonės, nieko neprarasite tik tinkamai įvykdę kitas sutarties sąlygas. Jei pirmasis kreditas jums buvo suteiktas nemokamai, atminkite, kad vis tiek turėsite jį grąžinti, ir tai turi būti padaryta iki nustatyto termino. Paprastai pinigus turite susigrąžinti pakankamai greitai, paprastai per 30 dienų, todėl pagalvokite dar prieš pradėdami kreditą. Net jei pavėluosite tik vieną dieną, jums bus imami delspinigiai, o tai yra gana nemaža suma. Kuo ilgiau vėluosite, tuo daugiau palūkanų turėsite sumokėti.

 

Pirma nemokama paskola“ paslauga taip pat turi savo trūkumų. Visų pirma, jei jums reikia ilgalaikės paskolos ar didelės pinigų sumos, pirmasis kreditas nebus suteiktas nemokamai. Galimybė pasinaudoti nemokamo kredito pranašumais taip pat gali būti naudinga jums įsitikinant, kad esate geroje kredito įmonėje. Jei paėmę pirmąjį nemokamą kreditą neturite jokių problemų su savo kreditą suteikiančia įmone, galite būti tikri, kad įmone galite pasitikėti, ir jei jums ateityje prireiks kreditų, žinote, kad galite kreiptis į šią įmonė be baimės.